Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Dalgıç olmadan bir tuvalet tıkanıklığı açma yöntemini icat ettiğim için övgü talep edemem – hepsini web’de hem bilinen hem de belirsiz olan DIY ve sıhhi tesisat bloglarında bulacaksınız – ancak işe yaradığına tanık olabilirim.

Bu kadim Beylikdüzü tuvalet tıkanıklığı açma sanatını  uzun yıllar boyunca geliştirdim ve uyguladım  ve hiçbir zaman bir piston almaya ihtiyaç duymadım. Bugünlerde sosyal hayatınız çok daha sınırlıysa, yanlışlıkla başka birinin tuvaletini tıkarsanız, hiçbir yerde bir dalgıç görmezseniz ve tereddüt ederseniz, bu hala repertuarınızda bulunması için özellikle kullanışlı bir tekniktir (okuyun: inancın ötesinde utanmış) destek istemek için.

tuvalet-tikanikligi-acma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Açma

Bu numarayı gerçekleştirmek için hemen hemen her banyoda bulunabilecek üç şeye ihtiyacınız olacak: sabun, sıcak su ve suyu klozete aktarmak için bir kap. Bulaşık sabunu ve 5 galonluk bir kova en iyi sonucu verir, ancak gizlilik çok önemliyse ve tuvaleti terk etmek kapağınızı patlatacaksa, küçük bir plastik çöp kutusu ve bir el sabunu dağıtıcısından birkaç pompa yeterli olacaktır.tuvalet açma

Hazırlanmak için, sıcak suyu lavaboda veya küvette akıtmak ve maksimum sıcaklığa ulaşması için yeterli zaman vermek isteyeceksiniz. Klozet porselenine zarar verebilecek veya daha kötüsü sizi yaralayacak kaynar su kullanmak istemezsiniz (veya buna ihtiyaç duymazsınız) . Musluğun olabildiğince ısınmasına izin verin – bu yeterince sıcak olacaktır.

tuvalet-tikanikligi-nasil-acilir
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Her şeyi klozet içinde karıştırmak, en incelik gerektiren adımdır. Ortalama su sıcaklığını yükseltmek ve sabunu her yarığa sokmak istiyorsunuz, ancak içindekiyle ille de bir bulamaç oluşturmak istemiyorsunuz.

Çözeltinize 10 ila 100 damla el sabunu ekleyin – gerçekten aşırıya kaçamazsınız.

Dale Smith / CNET

Bu yüzden karıştırmak için hiçbir şey kullanmayın. Bunun yerine, sıcak suyunuzu dökmekten çekinmeyin – devam edin ve oraya boşaltın. Sadece aşırı doldurmamaya dikkat edin.

Çoğu tuvalet tamamen tıkanmış değildir, bu nedenle sizinki ilk başta yavaşça boşalır. Su seviyesine dikkat edin ve su düştüğünde, dolu kalması için daha fazla sıcak su eklemeye devam edin. Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır çok inatçı değilse, dolu bir klozetin ek basıncı, yedeklenmiş maddenin oldukça hızlı bir şekilde geçmesine yardımcı olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma