Tuvalet Açma

Tuvalet Açma

Tuvalet Açma İster kendi evinizde ister bir arkadaşınızın evinde olun, sonunda kendinizi tıkalı bir tuvaletle ve dalgıç olmadan bulabilirsiniz. Bu, uygun olmayan şekilde kullanılırsa garip ve karmaşık bir durum olabilir. Paniğe kapılmak yerine, lavabo pompası olmadan bir tuvaleti açmak için kullanabileceğiniz bazı basit çözümler var. Ciddi bir tıkanıklığınız varsa uzman tesisatçılarımızı arayarak sorunu halledebilirsiniz. Profesyonel sıhhi tesisat firmasını aramadan önce, dalgıç olmadan bir tuvaleti açmak için aşağıdaki yolları kontrol edin. Tuvaletinizin tıkanması zayıf bir sifondan kaynaklanıyor olabilir.

tuvalet-acma
Tuvalet Açma

Tuvalet Tıkanıklığına Sebep Olan Etkenler

Yıkama kolunu sonuna kadar tutmadıysanız, su seviyesi normalden daha yüksek görünebilir. Tuvaletinizi tekrar sifonu çekmeyi deneyin ve kolu sonuna kadar itin. Bu ilave basınç, tuvaletinizin kanadının açık kalmasına ve tuvalet içeriğinin düzgün bir şekilde sifon çekmesine neden olacaktır.Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Tıkanmış bir tuvaleti düzeltmek için bir kova su kullanın. Tekrar sifonu çekmek işe yaramadıysa, büyük bir kovayı ılık suyla doldur. Klozetinize yakın durun ve kova suyu tuvaletinizin üzerine kaldırın. Düşen suyun basıncı, tuvaletinize sıkışmış olanın yerini alabilir. Tuvaletinizin hızla suyla dolduğunu fark ederseniz, bu yöntemi yarıda kesmeyi bırakın. Durmamak, tıkalı bir tuvaletin ağzına kadar doldurulmasına neden olacak ve bu da tıkanıklık açma sürecini zorlaştıracaktır.Tuvalet Açma

Kayganlaştırıcı görevi göreceğinden bulaşık deterjanı eklemeyi deneyin.

Ilık su ve bulaşık deterjanı birlikte, Tuvalet tıkanıklığını çözebilir ve inatçı atıkları temizlemenizi sağlayabilir. Ilık su kullanın, ancak kaynamadığından emin olun çünkü kaynar su, tuvaletinizin porselenini çatlatabilir. Tıkanmış bir tuvaleti düzeltmek için bir sirke ve karbonat çözeltisi hazırla. Bu yöntem biraz daha pratiktir, bu nedenle doğrudan dağınıklığa dokunmaktan kaçınmanın harika bir yoludur. Tıkanmış klozetinize yarım bardak karbonat ve iki bardak sirke dökün. Yıkamadan önce iki ila üç saat oturmasına izin verin. Bu çözüm tipik olarak bir tıkanıklığı çözmede çok etkilidir. Sıkışan nesneleri çıkarmak için bir tel askı kullanın. Kulağa eski moda gibi gelse de, sıkışmış nesneleri yerinden çıkarmak için bir tel askı kullanmak inanılmaz derecede etkili olabilir.

Kabloyu bir bezle örtmenizi ve koli bandıyla sabitlemenizi öneririz, böylece klozetinize zarar vermezsiniz. Teli bantla kaplayarak istediğiniz şekle bükün. Ardından askıyı tuvaletinizin deliğine itin. Sıkışmış nesneleri serbest bırakmak için hareket ettirin.

Su seviyesinin düştüğünü fark edene kadar sifonu çekmeyin. Her şey başarısız olduğunda, tuvaletinizin tıkanmaması için ekibimizle iletişime geçin. Tuvaletinizi kendi başınıza açamadığınızda, profesyonel sıhhi tesisat şirketimiz beklemededir. Yukarıda belirtilen yöntemler başarısız olsa da ya da tıkanıklık açma sürecini kendiniz üstlenmekte tereddütlü olsanız da, ekibimiz yardım etmeye hazırdır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma