Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma,evdeki en yaygın su tesisatı sorunları arasındadır. Ancak yine de kaçınmak isteyeceğiniz bir güçlüktür, özellikle de borulara eklenen stres, kullanım ömürlerini kısaltır. İyi haber şu ki, tıkalı drenajlar aşağıdaki ipuçlarıyla kolayca önlenebilir.

klozet-tikanikligi-acma
Klozet Tıkanıklığı Açma
  1. Mutfak Lavabonuza Çöp Atma Gibi Bakmayın!

    Mutfak lavabonuzun tıkanmasını önlemek için, mümkün olduğunca az mutfak artıklarının lavaboya düşmesini önlemek önemlidir. Herhangi bir artıkları toplamak için mutfak lavabonuza bir lavabo süzgeci ekleyin. Yiyecek atıklarını öğütmeyin ve kanalizasyona göndermeyin. Bunun yerine, şehrinizin kompost programından yararlanın. Ayrıca mutfak lavabosuna yağ dökmekten de kaçınmak isteyeceksiniz – bu, bırakabileceğiniz en kötü şeylerden biridir.

  2. Sadece Kanalizasyon ve Tuvalet Kağıtlarını Tuvaletinizden Aşağı Sifonu Çekin

Kanalizasyon ve tuvalet kağıdı dışında hiçbir şey tuvalete atılmamalıdır. Bu, kadınsı ürünler, bebek mendilleri vs. olmadığı anlamına gelir.Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Pop-Up Durdurucuyu Banyo Lavabonuzda Temiz Tutun

Banyo lavabonuzdaki açılır kapanır tıpa, saç, diş ipi ve diğer kalıntıları kolayca çekebilir ve sonuçta tıkanmış veya yavaş boşaltan bir banyo lavabosuna neden olabilir. Bunu önlemek için zaman zaman tıpayı çıkarın ve temizleyin.


  1. Duş Kanallarınızı Koruyun

Mutfak artıklarının bir lavabo süzgeci aracılığıyla lavaboda yıkanmasını önlemek istediğiniz gibi, saçların duş giderinizde tıkanmaya neden olmasını önlemek için duş kanallarınıza perde eklemek de önemlidir. Bunun da ötesinde, iki haftada bir ya da daha fazla saç birikmesini fiziksel olarak gidermek için çaba gösterin.


  1. Kanalizasyon Hatlarınızın veya Septik Tankınızın Bakımını Yapın

Birkaç yılda bir, eğer belediye kanalizasyonlarınız varsa, profesyonel bir tesisatçının gelip ana kanalizasyon hattınızı kurcalaması iyi bir fikirdir . Bu hizmet, borularınıza giren tüm ağaç köklerini kaldıracak ve nihayetinde bir kanalizasyon yedeklemesini önlemenizi sağlayacaktır. Septik tankı olanlar için, tankı her üç ila beş yılda bir pompalamalısınız. Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma


  1. Klozetinize Filtre Kartuşunu Ekleyin

Evinizde sahip olabileceğiniz başka bir drenaj türü bir Fransız tahliyesidir. Klozet tesisatı geçirenler için filtre kumaşı kil, kayalar ve diğer kalıntıların tıkanmasını önleyebilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Tesisatçı Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Beylikdüzü Tıkanıklık Açma Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma